banner_1170x60_doprava_zdarma_nad_2500kc
banner_400x40_doprava_zdarma_nad_2500kc.png

Kotouče na stopce

Slevy

 

Záruka makita

 

Záruka bosch

Kotouče na stopce

Odrezit, odhrotovat, očistit, obrousit plochu, uhladit to vše zvládnou lamelové vějíře nebo chcete-li kotouče na stopce. V různých zrnitostech (od P40 do P320) a s různými brusivy (normalkorund, normalkorund s aktivní brusnou vrstvou nebo siliciumkarbid) jsou vhodné na různé materiály. V největším počtu případů se naše vějíře používají na ručníc...

Odrezit, odhrotovat, očistit, obrousit plochu, uhladit to vše zvládnou lamelové vějíře nebo chcete-li kotouče na stopce. V různých zrnitostech (od P40 do P320) a s různými brusivy (normalkorund, normalkorund s aktivní brusnou vrstvou nebo siliciumkarbid) jsou vhodné na různé materiály. V největším počtu případů se naše vějíře používají na ručních přímých, ohebných elektrických či vzduchových bruskách. Výhodou je flexibilita, poddání se konturám obrobku, šíře rozměrů.
Kotouče na stopce jsou vyráběny na myšlence FRESH GRAINTS. To znamená, že brusná lamela se výborně odbrušuje a vždy brousíte ostrým zrnem. Tyto lamely jsou vyrobeny z nejlepších korundových matriálů, pro zajištění dlouhé životnosti kotouče. Lamelové kotouče, mají velmi dobrý chladící účinek uvnitř brusného kotouče, který zajišťuje delší životnost na nerezi, oceli a slitiny. Hřídele lamelových kotoučů jsou částečně tvrzené. To eliminuje možnost zakolísání hřídele při vysokých otáčkách.

Brusné vějíře na stopce s brusnou páskou
• brusné vějíře na broušení, odrezení, čištění, broušení ploch, efektové broušení.
• šíře zrnitostí od 40 do 320
• brusivo: normalkorund, normalkorund s aktivní brusnou vrstvou nebo siliciumkarbid

Zobrazit

Kotouče na stopce  Počet produktů: 117

na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 117 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 117 položek